Ogłoszenie

Chcesz się stać prawdziwym wojownikiem?, chcesz uczestniczyć w wielu konkursach, chcesz poznać co sie dzieje w twojej gildii, Już teraz juz tutaj na naszym forum znajdziesz wszystko
Logo
Klikać w Topki Prosze

#1 2008-12-31 01:04:33

cwaniak

Neutralny

Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 7
Punktów :   

"Podexpić" :D

Siemkma!
Ja jestem nowy w Metinie i nie wiem często, o co chodzi Często ktoś do mnie szepcze "Podexpić cie za darmo?", a wtedy ja nie mam pojęcia, co dalej Wiem, co to expić i na tej podstawie domyślam się, co to podexpić kogoś O co chodzi z tym podexpianiem, co się stanie, jak się zgodzę i co muszę wtedy robić? Aha, no i jak ja mogę podexpić kogoś? Sorki, że takiego buroka macie na forum
Pzdr

Offline

 

#2 2009-01-07 18:40:37

Kon

Neutralny

Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 20
Punktów :   

Re: "Podexpić" :D

Expienie, to inaczej nabijanie wysokiego lvla przez kogoś innego niż Ty Nie wiem czy zrozumiałeś, ale np. jak bijesz Dzikie Psy to leci Ci tak zwany Exp. ( Z Angielskiego Exp znaczy Doświadczenie ) Inni ludzie zazwyczaj z wysokimi levelami ( Czyli Poziomami ) nudzą się już grą, i Expią niskie levele Jeżeli już ktoś będzie chciał Cię podexpić, szczególnie za darmo, zgadzaj się, nie masz nic do stracenia, wręcz przeciwnie Gdy już ktoś będzie Cię Expił, musisz poprostu za nim chodzić w PT (Party = Grupa) a Exp będzie Ci leciał Chyba rozumiesz, mam nadzieję że pomogłem A ty, jeżeli chcesz dobrze expić innych, to nabij chociaż 30 lvl, weź jakiś 5 lvl do PT i exp go, najlepiej za kase lub Item

Pozdro

Offline

 

#3 2009-01-08 18:26:15

cwaniak

Neutralny

Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: "Podexpić" :D

Dzi eki Co prawda już się dowiedziałem, ale to nic. Kilku nowych już podexpiłem i zerałem niezłą sumkę Jak mam 23 lvl to moge expić kogoś nie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldomki letniskowe sobieszewo